O Nas

Życzenia TVNP na Boże Narodzenie 2013 oraz Nowy Rok 2014

Widownia TVNP

Dziennikarze PINTV Rozmawiają z Gośćmi VIII Zjazdu Klubów GP w Kalwarii Zebrzydowskiej

JAK POWSTAŁA TVNIEZALEŻNAPOLONIA – RED. EWA STANKIEWICZ ROZMAWIA Z TWÓRCAMI TVNP
Odwrócenie ról: tym razem to redaktor Ewa Stankiewicz przeprowadza wywiad z twórcami telewizji w ich ottawskim studio TVNiezależnaPolonia. Rozmowa o powstaniu tej inicjatywy, ale nie tylko. Zapraszamy!

Życzenia TVNP na Boże Narodzenie 2012 oraz Nowy Rok 2013

INAUGURACJA TELEWIZJI NIEZALEŻNA POLONIA TVNP

Oświadczenie założycielskie TVNP

W dniu 24 maja 2012 ze swojej siedziby w Ottawie, Ontario, Kanada, rozpoczęła działaność Internetowa Telewizja Niezależna Polonia.
Zadaniem i celem tej prywatnej internetowej stacji telewizyjnej jest rzetelne informowanie Polonii na całym świecie o życiu Polonii, sprawach dla tej Polonii ważnych i istotnych oraz o organizowanych spotkaniach, imprezach czy innych ważniejszych wydarzeniach.
Innym zadaniem będzie przekazywanie bieżących informacji, zwłaszcza tych, które dotyczą rozsianej na całym świecie Polonii.
Telewizja Niezależna Polonia służyć chce równie rzetelnym przekazem informacji o Polonii dla rodaków, mieszkających w Ojczyźnie.
W swojej pracy będziemy wierni tradycyjnym, chrześcijańskim wartościom państwa i Narodu Polskiego, które najlepiej streścić można słowami: Bóg, Honor i Ojczyzna.
Jesteśmy prywatną, niezależną politycznie ani organizacyjnie, niezrzeszoną i samorządną internetowa stacją telewizyjną i naszym głównym ideałem jest włączenie Polonii do dziennikarskiej informacji o niej i dla niej, pod haslem: “Nic o nas i dla nas, bez nas”.
Internetowa Telewizja Nieżalezna Polonia nawiązała już wstępną współpracę z polonijnymi ośrodkami w innych krajach świata i rozwijać będzie tą współpracę z ośrodkami, kierującymi się podobnymi ideałami moralnymi, lojalnością w stosunku do państwa i Narodu Polskiego oraz podobnymi wartościami etyki dziennikarskiej.

Internetowa Telewizja Niezależna Polonia dostępna będzie pod internetowym adresem: TVNiezależnaPolonia.org.

Liczymy na wsparcie, pomoc i współpracę Rodaków, którym bliskie są podobne cele i idealy.

Ottawa, 25 maja 2012
Wacław Kujbida
Dyrektor Naczelny, Producent

Elzbieta Kujbida
Redaktor Naczelny, Producent