Głosy Polaków z Kanady i USA

W ten najpiękniejszy czas roku TV Niezależna Polonia przedstawia Głosy Polaków z Kanady i USA skierowane do rządzących obecnie Polską – do Pani Premier Beaty Szydło, Jej Ministrów i Pracowników Ministerstw, do Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy i Pierwszej Damy, do Personelu Jego Kancelarii i Pałacu, do Prezesa PIS Pana Jarosława Kaczyńskiego, do Posłów i Senatorów Zjednoczonej Prawicy oraz do Prawicy tej Polityków i Działaczy.
Tegoroczna, świąteczna edycja audycji TV Niezależna Polonia “Moim Zdaniem” to zebrane od kilkunastu osób – Polek i Polaków mieszkających na stałe w różnych miejscach Kanady czy Stanów Zjednoczonych – oceny i komentarze dotyczące bieżących, dramatycznych wydarzeń w Polsce, w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia A.D. 2016. Oprócz związanych z tym okresem, tradycyjnych życzeń usłyszycie Państwo opinie a czasem i przesłanie do sił politycznych rządzących obecnie w Polsce i odpowiedzialnych za przyszłość ojczyzny.
To głos Polaków z Kanady i USA na temat tego, co się obecnie w kraju dzieje. Jednym słowem – Naszym – Polaków zza oceanu – Zdaniem. Zapraszamy.

Elżbieta, Wacław Kujbida
TV Niezależna Polonia Ltd.
Ottawa, Kanada
grudzień 2016